strona główna    inf. o inwestycji    plany i ceny mieszkań    lokale usługowe    kredyty na zakup mieszkań    galeria    kontakt
Osiedle MintCity
WIZUALIZACJA

Idea budynku

Osiedle MintCity to wyjątkowa tarasowa kompozycja. Podzielone jest na dwie strefy kolorystyczne: zewnętrzną frontową o barwie ciemnografitowej oraz wewnętrzną w bieli. Całość jest nowocześnie dynamiczna i surowa, jednak przeszklone balkony ucharakteryzowane na kubikowe altany nadają jej przyjemnego w odbiorze stylu. MintCity to idealna propozycja dla ludzi, którzy poszukują korzystnych udogodnień oraz oryginalnego miejsca na przyszłe mieszkanie.

Kolejną zaletą tego projektu jest bardzo dokładnie przemyślany układ osiedla. Wewnątrz budynku zaplanowano zielone patio z placem zabaw, a na poziomie 4. piętra taras rekreacyjny dla mieszkańców. Wejścia do lokali usługowych zaplanowano od strony ul. Wysockiego oraz ul. Budowlanej. Profesjonalna ochrona i zaprojektowany system monitoringu zapewnią wysoki komfort mieszkania. Od ulicy Budowlanej zostanie wybudowany zjazd do garażu podziemnego z miejscami postojowymi. Dla wygody mieszkańców dostępne będą wózkownie, rowerownie oraz komórki lokatorskie. Do mieszkań przynależą wspomniane wyżej balkony, loggie, altany kubikowe lub przestronne tarasy zielone dostępne dla apartamentów nawet do 7. piętra.

Lokalizacjacopyright © 2018 MintCity