strona główna    inf. o inwestycji    plany i ceny mieszkań    lokale usługowe    kredyty na zakup mieszkań    galeria    kontakt
Osiedle MintCity
WIZUALIZACJA

Smart Home w MintCity

Inteligentny dom to przede wszystkim bezpieczny dom. To dom, w którym Ty i Twoja rodzina czujecie się bezpiecznie. Niezależnie gdzie jesteś, masz zawsze stały nadzór nad bezpieczeństwem swoich bliskich. W razie problemów to Ty pierwszy się dowiesz i będziesz mógł zareagować. Inteligentny i bezpieczny dom to taki, który w określonych porach sam załączy i wyłączy alarm. To także dom, w którym wiesz o wszystkich zdarzeniach, takich jak wejścia/wyjścia, ruch. To wszystko bezpośrednio w Twoim telefonie lub tablecie.

Cenimy bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego do każdego mieszkania dodajemy całkowicie bezpłatnie zestaw Smart Home.

Co wchodzi w skład zestawu?

Piri Smart Home w MintCity

Centralka WiFi

To przede wszystkim kluczowy element systemu, który zczytuje dane z poszczególnych czujników i przesyła je bezpośrednio do Twojego telefonu lub tabletu. Posiada też wbudowaną syrenę alarmową oraz system podświetlenia LED.

Czujnik ruchu

Reaguje na każdy ruch w obrębie monitorowanego pomieszczenia. Technologia automatycznej kompensacji temperatury pozwala na zmniejszenie czułości na nagłe skoki temperatury. Urządzenie do użytku wewnętrznego.

Czujnik otwarcia

Wykrywa w czasie rzeczywistym otwarcie/zamknięcie drzwi lub okna.

Lokalizator

Niewielki i estetyczny brelok do kluczy - jednym kilknięciem sparuj lokalizator z telefonem w technologii Bluetooth, aby uruchomić stały nadzór nad Twoimi kluczami. Jeśli zaczniesz się oddalać od lokalizatora, Twój telefon powiadomi Cię o tym, włączając dźwięk alarmu. Zawsze możesz też sprawdzić ostatnią pozycję lokalizatora lub zdalnie uruchomić alarm w breloku, aby w jednej chwili dowiedzieć się, gdzie są Twoje klucze.

Instalacja i uruchomienie

Zestaw Smart Home zawiera szczegółowe instrukcje, opisujące krok po kroku, co należy wykonać aby cały system mógł sprawnie zadziałać i zapewnić Ci bezpieczeństwo. Co jeśli jednak będziesz potrzebować pomocy przy instalacji? Żaden problem! Dedykowany serwisant wykona to za Ciebie.

Wymagania techniczne

Do prawidłowego funkcjonowania zestawu Smart Home niezbędne jest posiadanie w mieszkaniu działającego routera WiFi połączonego z Internetem oraz telefonu/tabletu z systemem Android (wersja 4.3 lub nowsza) lub Apple iOS (wersja 8.0 lub nowsza).copyright © 2018 MintCity