strona główna    inf. o inwestycji    plany i ceny mieszkań    lokale usługowe    kredyty na zakup mieszkań    galeria    kontakt
Osiedle MintCity
WIZUALIZACJA

Zapraszamy do Biura Sprzedaży na terenie inwestycji!
ul. Budowlana 7 lok. 49 (klatka B - wejście od ul. Wysockiego)
e-mail: sprzedaz@mintcity.pl

Pracownia nr 14 (1 ETAP)

pobierz plan pracowni w formacie PDF:   PDF
piętro piętro 2
ilość pokoi 3
metraż (m kw.) 54.65
elementy dodane balkon
metraż elementów dodanych (m kw.) 5.94
wartość pracowni brutto 412 227,00 zł

Cena nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Podaj swoje dane,
skontaktujemy się
z Tobą!

FORMULARZ KONTAKTOWY

imię i nazwisko:adres e-mail:telefon:preferowana data kontaktu:dodatkowe uwagi i zapytania (jeżeli interesuje Cię nasza bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup pracowni, prosimy o odnotowanie tego faktu poniżej):preferowane miejsce parkingowe:skąd wiesz o naszej inwestycji?

Używając przycisku "wyślij wiadomość" w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Budowlana Oziębło Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie podanych w nim danych osobowych oraz preferencji zakupowych w celu nazwiązania kontaktu oraz przeprowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług poprzez pocztę elektroniczną i/lub telefon, zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. Niniejszym wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Budowlana Oziębło Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Poświadczasz również zapoznanie się z informacją o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

plan pracowni nr 14 (1 ETAP)


copyright © 2018 MintCity